Kameňáky
Vtipy v kategorii „Kameňáky".
Běží děti po minovém poli a radostně rozhazují rukama. Některé i dvacet metrů.
★★★★★
3,4 · 14×
Tatínek si povídá se synkem: "Synku, byl jsem ve Vietnamu!"
A syn sklopí hlavičku.
Dále otec říká: "A byl jsem také v Černobylu."
A syn sklopí druhou hlavičku.
A syn sklopí hlavičku.
Dále otec říká: "A byl jsem také v Černobylu."
A syn sklopí druhou hlavičku.
★★★★★
3,0 · 1×
Jsou ve sklepě pytel s hovnem a hovno říká: "Tady je tma jak v pytli."
A pytel na to: "Já taky hovno vidím."
A pytel na to: "Já taky hovno vidím."
★★★★★
4,5 · 4×
Potká kladívko hřebík a ptá se ho: "Kam jdeš?"
"Na diskotéku."
A kladívko buch buch: "Už nikam nejdeš!"
"Na diskotéku."
A kladívko buch buch: "Už nikam nejdeš!"
★★★★★
2,0 · 4×
Jakej je rozdíl mezi Prodanou nevěstou a posranou nevěstou?
Prodaná je od Smetany a posraná ze smetany.
Prodaná je od Smetany a posraná ze smetany.
★★★★★
4,0 · 2×
Leží tatínek na kolejích a maminka s dětmi se na něj dívají. Maminka řekne: "Děti, rozlučte se s tatínkem, už mu to jede..."
★★★★★
2,0 · 4×
Aleš Havel
Sedí dva na kolejích, oba s ufiknutýma nohama a jeden druhému povídá: "Já jsem ti říkal, že sova houká jinak!"
★★★★★
4,0 · 2×
Přijede ponorka na Rudé náměstí, vystoupí z ní tankista a zeptá se babky, kolik je hodin. Babka: "Chleba s máslem." Tankista: "Děkuji, nekouřím."
★★★★★
1,7 · 3×
Mr. Bad Guy
Plavou dvě hovna v žumpě a to jedno říká: "Pozor, hovnocuc!" SSSSSSSS.... Druhý na to: "Kde?" SSSSSSS.....
★★★★★
3,2 · 6×
Furry
"Dědo, uhni!" ... a dědeček uhnil.
★★★★★
2,8 · 6×
Luky Ch.
Hannibal Lecter: "Nesuďme člověka podle toho, jaký je zvenku, ale jaký je zevnitř."
★★★★★
2,6 · 7×
Bětuška
Jednoho dne se narodí manželům jenom hlava a jak tak čas běží, nastanou už několikáté Vánoce a hlava se přikutálí ke stromečku a se smutkem v hlase povídá: "Ach jo, zase čepice!"
★★★★★
3,5 · 2×
Přijde kovboj do baru a sedne si na barovou židličku. Vedle něj sedí malej vesnickej chudák. Po pěti minutách vytáhne kovboj pistoli, zamíří na chudáka a ptá se ho: "Maj žvejkačky?"
Chudák: "Maj."
Zase po pěti minutách ptá kovboj: "Maj Orbit?"
Chudák: "Maj."
Kovboj rozstřílí chudáka na třicet kousků. Barman se ptá kovboje: "Proč jste ho prostřílel?"
Kovboj: "Moc toho věděl."
Chudák: "Maj."
Zase po pěti minutách ptá kovboj: "Maj Orbit?"
Chudák: "Maj."
Kovboj rozstřílí chudáka na třicet kousků. Barman se ptá kovboje: "Proč jste ho prostřílel?"
Kovboj: "Moc toho věděl."
★★★★★
3,1 · 7×
Tereza Nachtmanová
Víte, proč nemůžou slepí skákat bungee jumping?
Protože by se jim poblil pes!
Protože by se jim poblil pes!
★★★★★
3,5 · 2×
Víte, co si povídají malomocné děti cestou do školy?
"Copak nám dneska asi odpadne..."
"Copak nám dneska asi odpadne..."
★★★★★
3,0 · 1×
V pátém patře paneláku hoří. Přiřítí se dobrovolný požárnický sbor, vytáhnou žebřík a první požárník s hadicí po něm vyběhne nahoru k oknu, kde hoří, podívá se do něj a... začne se strašně smát, spadne ze žebříku a zabije se. Náčelník okamžitě pošle nahoru dalšího muže, ten se podívá do okna, začne se strašně smát, spadne a zabije se. Další vyběhne a zase. A další... Když zbyde už jen náčelník, polkne, popadne hadici, vyšplhá k oknu, podívá se do něj, začne se šíleně chechtat, spadne a pádem na mrtvá těla svých předchůdců se vážně zraní. Je okamžitě odvezen do nemocnice, uložen na jednotku intenzivní péče a tým doktorů se ho snaží zachránit. Nakonec se jim to podaří a zraněný je mimo nebezpečí. Vzápětí ho navštíví kriminální policie: "Potřebovali bychom se Vás na něco zeptat. U toho domu došlo k hromadnému úmrtí několika lidí, mohl byste nám říci, co jste v tom okně viděl?"
Zraněný požárník se na ně podívá, začne se strašně chechtat a umře.
Zraněný požárník se na ně podívá, začne se strašně chechtat a umře.
★★★★★
1,0 · 3×
"Kdo lže, ať zezelená," řekla babička a obrostla mechem.
★★★★★
4,0 · 2×
Přijdou dvě kostry do hospody a povídají: "Dvě piva a hadr."
★★★★★
3,5 · 6×
"Lež má krátké nohy," řekla babička a pořídila si chůdy.
★★★★★
3,0 · 1×
Víte, co je kostra za skříní?
Vítěz loňské hry na schovávanou.
Vítěz loňské hry na schovávanou.
★★★★★
3,4 · 5×
Sedí dvě krávy na stromě, popíjejí, pokuřují a najednou vidí, jak nad nimi letí prase! Tak na něho zakřičí: "Hele prase, jak to, že lítáš? Vždyť nemáš křídla!" A prase na ně: "Držte hubu nebo vám dám žihadlo!"
★★★★★
3,8 · 9×
Varování: !!! V sobotu a v neděli bude tma jak v p... ... No přece jako v noci !!!
★★★★★
2,2 · 5×
Luky Ch.
Jde hloupý Honza lesem, když najednou uvidí ceduli a na ní je napsaný: Půjdeš-li vlevo, zemřeš, půjdeš-li vpravo, nezemřeš. Hloupý Honza šel vlevo a uviděl dveře a na nich bylo napsaný: Otevřeš-li zemřeš, neotevřeš-li, nezemřeš. Hloupý Honza otevřel a tam uviděl rakev a na ní bylo napsaný: Otevřeš-li, zemřeš, neotevřeš-li, nezemřeš. Hloupý Honza otevřel a z rakve vyletěla kostra a řekla: "Hašlerku, prosím!"
★★★★★
2,0 · 3×
Co je největší neštěstí pro vegetariána?
Když ho pohřbí do masového hrobu.
Když ho pohřbí do masového hrobu.
★★★★★
2,3 · 3×
Budu s tebou ležet v posteli, mihnu se kolem tvých nejimtimnějších míst a pak už budu jen létat . . . . . . . . . . . . Tvůj PRD.
★★★★★
2,3 · 8×
cihle
Rybář vytáhl zlatou rybku. Prý ať ho pustí, že mu splní tři přání. Chtěl být bohatý, mít krásnou ženu a být slavný. Když se ráno vzbudil, tak kouká - všude zlato, luxus. Otevřou se dveře, vstoupí krásná žena, přijde k posteli, políbí ho na čelo a říká: "Vstávej, Ferdinande, musíme do Sarajeva!"
★★★★★
3,0 · 1×
Sedí dva vajgly na plotě a jeden říká: "Hele, vole, támhle letí bagr."
Druhý na to: "No a?"
Za chvíli: "Hele, vole, támhle letí další bagr."
"No a?"
"Hele, a támhle další."
"No a, tak tady asi mají někde na stromě hnízdo."
Druhý na to: "No a?"
Za chvíli: "Hele, vole, támhle letí další bagr."
"No a?"
"Hele, a támhle další."
"No a, tak tady asi mají někde na stromě hnízdo."
★★★★★
1,7 · 3×
Beruška :)
Dvě krávy sedí na zábradlí a pletou igelitový bačkory. Když v tom najednou letí okolo bagr a ptá se: "Kolik je hodin?"
"Úterý"
"Aha, no to je jedno, já stejně fandím Sparťe!
"Úterý"
"Aha, no to je jedno, já stejně fandím Sparťe!
★★★★★
1,6 · 7×
Cagefree
Vejde do hospody pistolník a položí hospodskému na hlavu pomeranč, odejde 10kroků, otočí se a sestřelí pomeranč a řekne: „ Iam Jack.“
Přijde druhý pistolník a položí hospodskému na hlavu jablko odejde 20kroků a sestřelí jablko a řekne: „ Iam Bill.“
A přijde třetí pistolník a položí hospodskému na hlavu krabičku od sirek odejde 30kroků otočí se a ustřelí hospodskému palici a řekne: „Iam sorry.“
Přijde druhý pistolník a položí hospodskému na hlavu jablko odejde 20kroků a sestřelí jablko a řekne: „ Iam Bill.“
A přijde třetí pistolník a položí hospodskému na hlavu krabičku od sirek odejde 30kroků otočí se a ustřelí hospodskému palici a řekne: „Iam sorry.“
★★★★★
5,0 · 5×
Pane vrchní, ta káva chutná jako čaj!
Jé, promiňte. Já Vám přinesl omylem kakao.
Jé, promiňte. Já Vám přinesl omylem kakao.
★★★★★
3,3 · 11×
Norhor
Lítá to ve vzduchu a je to žlutočervené. Co je to?
Vietnamec na minovém poli.
Vietnamec na minovém poli.
★★★★★
3,0 · 1×
Znáte ten nejlepší kameňák: Křemen.
★★★★★
1,5 · 2×
Přijde pán do SexShopu a ptá se: "Prosím vás, nemáte náhodou černé prezervativy?"
"Černé? Ale pane, ty my nevedeme, proč je potřebujete?"
"No, víte, von jedný mojí známý zemřel manžel a já jí chci udělat soustrastní návštěvu!"
"Černé? Ale pane, ty my nevedeme, proč je potřebujete?"
"No, víte, von jedný mojí známý zemřel manžel a já jí chci udělat soustrastní návštěvu!"
★★★★★
zatím nehodnoceno
Standy
Jde chlapeček po ulici , drží si pindíka a jde do školy. Paní učitelka si ho zavolá do kabinetu a řekne, že jí tohle vzrušilo. Rozepne si sexi krátkou košilku, posadí chlapečka na stůl a řekne: „svleč se“ a zamkne dveře. Celá se svleče do naha a chlapeček taky. Chlapeček volá se-se-se-se to je tak příjemný a paní učitelka řekne : „snad jsi chtěl říct sexxxxxxxxx!!!!!!!!!!!!!! Ale je to tak bláznivé a jsem nadržená!!!!!! achchchchchch a teď paní učitelka řekne: „to budeme opakovat často - každý den!“ Chlapeček řekne: „ klíďo píďo a rád!!!!!“ a šukají dál!!!
★★★★★
0,0 · 5×
Přijde kostra k doktorovi a doktor řekne: "To jste přišla brzo!"
★★★★★
3,0 · 1×
Víte, proč nemůže kostra skákat bungee?
Protože na to nemá žaludek.
Protože na to nemá žaludek.
★★★★★
3,0 · 1×
Povídá manželka své kamarádce: "Víš ty, proč to naše děcko má tak vysokou postýlku?"
"No to nevím," říká kamarádka.
"No to kdyby naše děcko vypadlo, abychom ho líp slyšeli!"
"No to nevím," říká kamarádka.
"No to kdyby naše děcko vypadlo, abychom ho líp slyšeli!"
★★★★★
2,5 · 2×
Standy
Český turista v exotické zemi: "Slyšel jsem, že je tady možné setkat se s přírodními kmeny."
"Všechny kmeny našich stromů jsou přírodní."
"Všechny kmeny našich stromů jsou přírodní."
★★★★★
5,0 · 2×
Postižená holčička si stěžuje mamince: ,,Mami,každý se mi ve škole směje, že si v životě nenajdu žádného muže, protože jsem hnusná a hloupá."
Maminka dcerušku uklidňuje: ,,Neboj se, uvidíš, jednou na ulici potkáš svého vysněného prince."
Druhý den přijde dcera za maminkou: ,,Mami, dneska mne na přechodu oslovil pán."
Maminka: ,,Jo?a co ti řekl?"
,,Uhni debile!!"
Maminka dcerušku uklidňuje: ,,Neboj se, uvidíš, jednou na ulici potkáš svého vysněného prince."
Druhý den přijde dcera za maminkou: ,,Mami, dneska mne na přechodu oslovil pán."
Maminka: ,,Jo?a co ti řekl?"
,,Uhni debile!!"
★★★★★
5,0 · 1×
Aouinka
Jdou dva velbloudi po měsíci. Ten první má ponožky a ten druhej v tom akvárku vůbec nebyl.
★★★★★
1,7 · 3×
Jdou takhle tři medvědi, jeden upad a ten druhej byl taky hnědej!
★★★★★
2,5 · 6×
kůúžešinka
Letí bagr po poušti, narazí do plotu a od tý doby se to tam jmenuje u tří borovic.
★★★★★
3,8 · 4×
Klubko
jede had na kole najednou zjistí že nemá nohy lekne se spadne...vezme kolo do podpaží a odejde
★★★★★
5,0 · 5×