Z lásky ... loučení
Přání v kategorii „Z lásky ... loučení".
Jako na smilování
čekala jsem
na Tvé milování...
Plakala jsem
a Tys mě neslyšel.
Nechtěl, či neviděl
mé slzy..
Víš, ještě je brzy,
a přesto vím,
že nezapomenu..
čekala jsem
na Tvé milování...
Plakala jsem
a Tys mě neslyšel.
Nechtěl, či neviděl
mé slzy..
Víš, ještě je brzy,
a přesto vím,
že nezapomenu..
★★★★★
3,7 · 3×
Usnout a nevzbudit se,
nemuset žít a dýchat,
slzy své pohřbít někam,
hlas tvůj nemuset slýchat..
nemuset žít a dýchat,
slzy své pohřbít někam,
hlas tvůj nemuset slýchat..
★★★★★
2,5 · 2×
Zapomenout na Tebe, to se lehce řekne,
ale moje srdce zapomenout nechce.
Píšu Ti to jedním slovem,
šťastná buď a nezapomeň,
kdo Tě miloval a měl rád,
má zůstat navždy KAMARÁD.
ale moje srdce zapomenout nechce.
Píšu Ti to jedním slovem,
šťastná buď a nezapomeň,
kdo Tě miloval a měl rád,
má zůstat navždy KAMARÁD.
★★★★★
2,6 · 5×
Sbohem lásko! Byly to krásné chvíle s Tebou, jen škoda, že tak rychle uprchly. Usměj se lásko! Pak celý svět roztaje Ti u nohou pod tím návalem krásy, tak jako já. Neplač lásko! Já vím, nebudeš. To jen já pláču. Víš, mě to bolí. Žij šťastně lásko! Alespoň Ty, když ne já, žít a milovat toho, kdo nechce, toť krutější nežli smrt. Nemrač se lásko! To Ti nesluší. Já pravdu mám. Ty nechceš se mnou kráčet světu vstříc. Jde tedy sám. Podívej lásko! Kolem je plno kvítí, proč utrhl jsi právě mě, když jsi mě nechal uvadnout. Vzpomínej lásko! Na krásné chvíle, které jsme prožili, které jsme ztratili, které už nenalezneme. Utop se lásko! V mých slzách bolestných jež po nocích jsem vyplakala. Až obejme Tě jejich ústa a žal. Tak snad poznáš jak mnoho jsem Tě milovala. Sbohem lásko! Pluj světem ve vírou spředené lodi a nalezni cestu, co vede šťastným životem.
★★★★★
4,0 · 8×
Sbohem a nezapomeň, co jsi mi dal,
snad pochopíš, co jsi nikdy nechápal,
že ten, kdo nejvíc má rád,
nedokáže odejít jen tak.
snad pochopíš, co jsi nikdy nechápal,
že ten, kdo nejvíc má rád,
nedokáže odejít jen tak.
★★★★★
4,5 · 6×
Medvídku můj, ani nevíš kolik bych ti toho chtěla říct, a přestože jsi to byl ty kdo mě zranil do nitra mé duše a srdce, ráda bych ti řekla toto: mockrát ti za všechno děkuji. Za to, že jsem tě mohla milovat, že jsi mě naučil co je to pravá čistá upřímná a nesobecká láska, a za ty nekonečně krásné chvíle, které byly hezčí než ten nejsladší sen... Díky tobě jsem se mohla dotknout hvězd... Už teď vím, že Ty jsi to nejlepší a nejkrásnější co mě v mém životě potkalo a budu tě navždy milovat. Už také vím, co je smyslem mého života: hledat tvou věrnou "kopii". Snad ji najdu... mám teď na to celičký svůj život. Ještě jednou děkuji za všechno.
★★★★★
2,4 · 5×
Miluji tě tak, až mě to děsí. Myslela jsem si že už je to pryč, ale mýlila jsem se. Kdykoli se na mě podíváš nebo usměješ, cítím se znovu jako v ráji, kterým jsem procházela, když jsme byli spolu.
Dnes se mi o tobě zdálo. V tom snu jsem se tě pořád snažila najít, ale bez úspěchu. Nevěřím, že by osud chtěl abychom zase byli spolu. Tak proč tedy, když jsi na blízku nedokáži myslet na nic, jen na tebe. Chci tě tak moc jako nikoho. I když ty o mě asi už nebudeš stát. Možná, že to tak bude lepší a snad mi dá čas zapomenout na mou zatím největší lásku v životě.
Dnes se mi o tobě zdálo. V tom snu jsem se tě pořád snažila najít, ale bez úspěchu. Nevěřím, že by osud chtěl abychom zase byli spolu. Tak proč tedy, když jsi na blízku nedokáži myslet na nic, jen na tebe. Chci tě tak moc jako nikoho. I když ty o mě asi už nebudeš stát. Možná, že to tak bude lepší a snad mi dá čas zapomenout na mou zatím největší lásku v životě.
★★★★★
4,0 · 2×
Přijde v životě chvíle,
kdy ztratíš to nejdražší co jsi měl,
pro co jsi žil, smál se a někdy i slzu uronil.
V tu chvíli bys nejradši umřel, ale ŽIVOT JDE DAL!!!
A někde v dáli na Tebe čeká štěstí!!
Zatím je skryté a Ty proto musíš dál, abys ho našel!!!
kdy ztratíš to nejdražší co jsi měl,
pro co jsi žil, smál se a někdy i slzu uronil.
V tu chvíli bys nejradši umřel, ale ŽIVOT JDE DAL!!!
A někde v dáli na Tebe čeká štěstí!!
Zatím je skryté a Ty proto musíš dál, abys ho našel!!!
★★★★★
3,5 · 6×
Když zklameš oči druhého, pak nezapomeň, že zůstal sám a nehleď slepě před sebe, když víš, že měl Tě rád.
★★★★★
3,6 · 7×
Strašně moc mi chybíš. Stále na Tebe musím myslet.
Ať jsem kdekoliv vždy mě napadne, co by jsi na to řekl nebo si vzpomenu co jsi mi kde a kdy říkal...
Nedokážu být bez Tebe a nemůžu být s Tebou...
Ať jsem kdekoliv vždy mě napadne, co by jsi na to řekl nebo si vzpomenu co jsi mi kde a kdy říkal...
Nedokážu být bez Tebe a nemůžu být s Tebou...
★★★★★
3,7 · 7×
Sweet woman
Já jsem Tě tak milovala,
všechno, co mám bych Ti dala,
tys to věděl, brát jsi chtěl,
ale dát...tos neuměl.
všechno, co mám bych Ti dala,
tys to věděl, brát jsi chtěl,
ale dát...tos neuměl.
★★★★★
2,3 · 3×
Přilétl jsi jako kulový blesk - rychle a nečekaně. Rosvítil jsi můj prázdný život a rozbušil moje zlenivělé srdce. Bylo mi krásně, nevýslovně nádherně, nepředstavitelně. A stejně jako kulový blesk jsi zmizel a zanechal po sobě strašnou spoušť. Tma, smutek, samota. Ale nelituji toho, protože jsi mi dal poznat lásku se vším všudy, nemůžu tě nenávidět.
★★★★★
4,7 · 7×
Zas Tě chci držet v mém náručí, zamknout Tě v mém srdci a ztratit klíč.
★★★★★
1,0 · 3×
Smutně je v háječku,
když vítr větve láme,
těžko je u srdce,
když první láska zklame.
když vítr větve láme,
těžko je u srdce,
když první láska zklame.
★★★★★
1,0 · 3×
Já měla Tě ráda,
já chtěla Tě mít,
já nechtěla jen kamaráda,
který uměl by jen snít.
Jsem jen holka obyčejná,
a přeci jiná než ostatní.
Jsem stále svou a stále stejná
a nedokážu jen tak říct:
"Lásko, měl bys už jít".
Já nedokážu zapřít lásku svou,
já neumím říct, "Lásko, nechci Tě".
Já umím jen hledat
a o lásce snít.
Nebyl jsi první a ani poslední
kdo lásku mou chtěl mít.
Tys dokázal jen přijít a říct:
"Sbohem, má lásko, já vracím ti tvůj klid".
já chtěla Tě mít,
já nechtěla jen kamaráda,
který uměl by jen snít.
Jsem jen holka obyčejná,
a přeci jiná než ostatní.
Jsem stále svou a stále stejná
a nedokážu jen tak říct:
"Lásko, měl bys už jít".
Já nedokážu zapřít lásku svou,
já neumím říct, "Lásko, nechci Tě".
Já umím jen hledat
a o lásce snít.
Nebyl jsi první a ani poslední
kdo lásku mou chtěl mít.
Tys dokázal jen přijít a říct:
"Sbohem, má lásko, já vracím ti tvůj klid".
★★★★★
4,8 · 6×
Přišel jsi, všechno jsi mi dal! Odešel jsi, všechno jsi mi vzal! Jak bez Tebe teď mám žít dál?
★★★★★
2,3 · 3×
Loučení
Už odcházím zas
do zítřků plných nepokoje,
jen Tebe plná jsem,
Tvých vzácných darů, lásko moje.
Než zpátky vrátím se
snad stokrát otočí se Zem.
Přes slzy v srdci víš, že s Tebou stále někde jsem.
V ranním jsem paprsku
co mazlívá se s Tvojí tváří,
jsem s Tebou v nocích temných,
ve snech na polštáři,
jsem kapka deště i poryv větru,
krev chvějící se ruky,
jsem zítřek Tvůj, jsem ve hvězdách,
akord s kouzelnými zvuky.
Jsem vánek v podvečer,
ticho zapůjčené nocí.
Sladká jsem v ústech Tvých
a chutnám po ovoci.
Jsem utkána z touhy Tvé
s kouskem vítězství i ztráty,
pláč Tvůj volá až do nebes.
NEBOJ SE, LÁSKO MÁ,K TOBĚ NAVŽDYCKY SE VRÁTÍM.
Už odcházím zas
do zítřků plných nepokoje,
jen Tebe plná jsem,
Tvých vzácných darů, lásko moje.
Než zpátky vrátím se
snad stokrát otočí se Zem.
Přes slzy v srdci víš, že s Tebou stále někde jsem.
V ranním jsem paprsku
co mazlívá se s Tvojí tváří,
jsem s Tebou v nocích temných,
ve snech na polštáři,
jsem kapka deště i poryv větru,
krev chvějící se ruky,
jsem zítřek Tvůj, jsem ve hvězdách,
akord s kouzelnými zvuky.
Jsem vánek v podvečer,
ticho zapůjčené nocí.
Sladká jsem v ústech Tvých
a chutnám po ovoci.
Jsem utkána z touhy Tvé
s kouskem vítězství i ztráty,
pláč Tvůj volá až do nebes.
NEBOJ SE, LÁSKO MÁ,K TOBĚ NAVŽDYCKY SE VRÁTÍM.
★★★★★
3,2 · 5×
Malá Nymfička
Lásečko, odcházíš, dohořívá plamínek svíčky vánoční.
Nocí teď zní tóny, cos ve mě rozehrál.
Ještě tu jsou Tvůj hlas, Tvé teplo, Tvůj stín.
Odcházíš, lásečko, něžný amen za naší láskou.
Zůstává mi víra v ráno, tolik unavené a cizí.
Nocí teď zní tóny, cos ve mě rozehrál.
Ještě tu jsou Tvůj hlas, Tvé teplo, Tvůj stín.
Odcházíš, lásečko, něžný amen za naší láskou.
Zůstává mi víra v ráno, tolik unavené a cizí.
★★★★★
2,3 · 3×
Nikdy mě neuvidíš na kolenou
já nejsem jedna z těch, co o lásku prosí
kdybys byl sebelepší
nespatříš na víčkách mých krůpěj vody.
A kdyby přece se objevily,
setřu je potají,
aby sis nemohl myslet,
že kvůli tobě padají.
já nejsem jedna z těch, co o lásku prosí
kdybys byl sebelepší
nespatříš na víčkách mých krůpěj vody.
A kdyby přece se objevily,
setřu je potají,
aby sis nemohl myslet,
že kvůli tobě padají.
★★★★★
4,5 · 2×
Dala jsem ti celé srdce, jen pro tebe jsem žila, chtěla jsem s tebou cestou života jit, proč mám se trápit dál, proč slzy mám prolévat... nestojíš mi za to... když ti má láska není dost dobrá. Sbohem dávam ti. Ještě musím říct, kdyby ti někdo vytrhl srdce z těla, tak to ani nepoznáš, protože žádné nemáš.
★★★★★
5,0 · 2×
Pro tebe jsem se ráno probouzela,
S tebou chtěla jsem večer usínat,
Na tebe denně jsem se těšívala,
S tebou chtěla jsem život prožívat.
Jak krátký čas té tvojí lásky,
Tak velká bolest do srdce mi bodá,
Na čele nové tvoří se vrásky,
Myšlenka na tebe ve mně hlodá.
S tebou chtěla jsem večer usínat,
Na tebe denně jsem se těšívala,
S tebou chtěla jsem život prožívat.
Jak krátký čas té tvojí lásky,
Tak velká bolest do srdce mi bodá,
Na čele nové tvoří se vrásky,
Myšlenka na tebe ve mně hlodá.
★★★★★
2,0 · 1×
Vím, že láska je moc křehká a neupřímnost kámen, který ji tak moc a často ničí. A člověk většinou nemá druhou šanci, i když se toho balvanu zbaví. Někdy to totiž trvá moc dlouho....moc.Vím to,protože se mi to stalo...A moc mě to mrzí, a mrzet nepřestane.
★★★★★
4,7 · 3×
Kdo nepoznal lásku a její bolest, nemůže říct žil jsem a miloval. Kdo tohle poznal, může být hrdý na to, že žil, i když mu láska přinesla jen bolest, i za to stojí přeci žít.
★★★★★
4,8 · 6×
Už nikdy se mě nedotkneš, nepohladíš moji tvář,
už spolu neuvidíme tolik vysněnou polární zář.
Tímhle se loučím já s tebou
a naposled posílám polibek...
S láskou ....a něhou..
už spolu neuvidíme tolik vysněnou polární zář.
Tímhle se loučím já s tebou
a naposled posílám polibek...
S láskou ....a něhou..
★★★★★
5,0 · 1×
Chybí mi tu všude,
ty dotyky tvé.
Co mě hřály,
a byly tak něžné a dlouhé.
Všude tě vidím,
a v srdci tě mám.
Říkal si že se ti líbím
a co teď zbylo nám?
Zbyly jen vzpomínky
a v srdci žal.
Jak mám žít bez lásky,
kterou si mi vzal?
Ve snech tě vídám
už nemohu dál.
Proč ve snu mě líbáš
a říkáš mám tě rád?
Pravda to není
a on to ví.
"Protože srdce Tvý,
je už dávno jinou naplněný."
ty dotyky tvé.
Co mě hřály,
a byly tak něžné a dlouhé.
Všude tě vidím,
a v srdci tě mám.
Říkal si že se ti líbím
a co teď zbylo nám?
Zbyly jen vzpomínky
a v srdci žal.
Jak mám žít bez lásky,
kterou si mi vzal?
Ve snech tě vídám
už nemohu dál.
Proč ve snu mě líbáš
a říkáš mám tě rád?
Pravda to není
a on to ví.
"Protože srdce Tvý,
je už dávno jinou naplněný."
★★★★★
3,0 · 1×
Já měla tě ráda víc než kamaráda, teď přišlo zklamání, k breku mě to dohání.
Vždy, když se na tebe podívám, tak na nás dva vzpomínám.
Na ty krásné dny, teď už to jsou jenom sny.
Co jsme spolu zažili, teď kabát lásky složili do té nejhlubší skříně,o které oba dobře víme.....
Vždy, když se na tebe podívám, tak na nás dva vzpomínám.
Na ty krásné dny, teď už to jsou jenom sny.
Co jsme spolu zažili, teď kabát lásky složili do té nejhlubší skříně,o které oba dobře víme.....
★★★★★
2,3 · 3×
Valentina V.
Miluju tě strašně moc
myslím na tebe každou noc..
Každou noc a každý den
ale i přesto prosím -na mě zapomeň..
myslím na tebe každou noc..
Každou noc a každý den
ale i přesto prosím -na mě zapomeň..
★★★★★
2,5 · 2×
Sbohem a nezapomeň, co jsi mi dal, snad pochopíš to, co jsi nikdy nechápal,že ten kdo nejvíce má rád nedokáže odejít jen tak!
★★★★★
5,0 · 4×
Pláču
Dnes večer neusnu, nebudu spát
slzy si neutřu, nebudu se smát
vždyť já Tě měla ráda, Ty jsi to nepoznal?
Vždyť já Tě milovala, proč jsi to nepoznal?
Pláču, protože mě nemáš rád,
pláču, protože si mě naučil milovat.
Dnes večer neusnu, nebudu spát
slzy si neutřu, nebudu se smát
vždyť já Tě měla ráda, Ty jsi to nepoznal?
Vždyť já Tě milovala, proč jsi to nepoznal?
Pláču, protože mě nemáš rád,
pláču, protože si mě naučil milovat.
★★★★★
4,0 · 11×
Sandy-su
Má duše a srdce jsou knížkou otevřenou,
já sama listem nepřečteným jsem..
Máš možnost jedinečnou -
poznat snad i můj sen.
Jen dobře mezi řádky čti,
vnímej i můj cit..
Pak doufám - bude Ti líp.
Úsměv ve své tváři měj,
vždyť změní za chvíli se života děj.
Teď snad sladce spíš... já odcházím.
já sama listem nepřečteným jsem..
Máš možnost jedinečnou -
poznat snad i můj sen.
Jen dobře mezi řádky čti,
vnímej i můj cit..
Pak doufám - bude Ti líp.
Úsměv ve své tváři měj,
vždyť změní za chvíli se života děj.
Teď snad sladce spíš... já odcházím.
★★★★★
1,0 · 3×
Život je krásný,
život je milý,
nutno však časem odvahu mít.
Překonat krizi,
přetrpět chvíli,
ve které člověku nechce se žít.
život je milý,
nutno však časem odvahu mít.
Překonat krizi,
přetrpět chvíli,
ve které člověku nechce se žít.
★★★★★
4,5 · 2×
lunnia
Náš vztah byl jak plamen a láska jako vosk, co život mu dával! Teď už marně škrtám sirkou, snažím se moc a moc! Ale láska je pryč a plamínek nemá z čeho žít! Moc mě to bolí, ale musím Ti to říct...
★★★★★
4,5 · 2×
Je ráno, mě však nechce se vstát, je krásný den, ale nemám chuť se smát.
Tvář bledou mám a do breku mi je, cítím chlad, srdce mi už skoro nebije.
S posledním setkáním skoro se zastavilo, na tisíc kousků téměř se rozletělo.
Tvář bledou mám a do breku mi je, cítím chlad, srdce mi už skoro nebije.
S posledním setkáním skoro se zastavilo, na tisíc kousků téměř se rozletělo.
★★★★★
4,8 · 17×
Ty pláčeš, neplač vždyť smích je víc
a slzy jsou jen slova, co nikdo neslyší
nemysli že není nikdo, nemysli že nemáš nic,
nemysli že nejsou verše jen tobě nejbližší.
Ty perly, co ti k nohám ve dvou řadách kanou
nesluší tvým tvářím a nezdobí tvůj šat,
v nich nenalezneš slunce, tak odlož smutek stranou
zavři knihu žalmů a nech mraky spát.
Neplač malá, vždyť úsměv zato stojí,
ten pomůže ti rozlomit zámky všech pokladnic
A stejně jako čas i smích tvé rány zhojí,
vždyť radost je tvé všechno a slzy jsou tvé nic.
a slzy jsou jen slova, co nikdo neslyší
nemysli že není nikdo, nemysli že nemáš nic,
nemysli že nejsou verše jen tobě nejbližší.
Ty perly, co ti k nohám ve dvou řadách kanou
nesluší tvým tvářím a nezdobí tvůj šat,
v nich nenalezneš slunce, tak odlož smutek stranou
zavři knihu žalmů a nech mraky spát.
Neplač malá, vždyť úsměv zato stojí,
ten pomůže ti rozlomit zámky všech pokladnic
A stejně jako čas i smích tvé rány zhojí,
vždyť radost je tvé všechno a slzy jsou tvé nic.
★★★★★
5,0 · 1×
Když Tě vidím, připomíná mi to svítání,
když se loučíme, je to jako západ slunce.
Pak následuje tmavá noc...
Těším se na další svítání
když se loučíme, je to jako západ slunce.
Pak následuje tmavá noc...
Těším se na další svítání
★★★★★
5,0 · 1×
Chtěla bych usnout,
Mít spánek dlouhý a klidný,
Spát a zapomenout,
Na bolest srdce, cit nevlídný.
Proč trápí mě pořád,
Myšlenka na tebe,
Vždyť ty jsi neřád,
Co nepatří do nebe!
Čert proto aby tě do pekla vzal,
A věčný pokoj – zapomnění – mi dal!
Mít spánek dlouhý a klidný,
Spát a zapomenout,
Na bolest srdce, cit nevlídný.
Proč trápí mě pořád,
Myšlenka na tebe,
Vždyť ty jsi neřád,
Co nepatří do nebe!
Čert proto aby tě do pekla vzal,
A věčný pokoj – zapomnění – mi dal!
★★★★★
4,0 · 4×
Už jsem to pochopila,
své srdce oprostila.
Už vím,že ty nejsi ten pravý,
svůj rozum mám už zdravý.
Už můžu bez tebe žít
a svou cestou šťastně jít.
Bez tebe je mi mnohem líp,
už nebudu o tobě snít...
své srdce oprostila.
Už vím,že ty nejsi ten pravý,
svůj rozum mám už zdravý.
Už můžu bez tebe žít
a svou cestou šťastně jít.
Bez tebe je mi mnohem líp,
už nebudu o tobě snít...
★★★★★
zatím nehodnoceno
Všechny cesty vedly do nebe,
když jsem si zvykl na Tebe.
Všechny cesty vedou do pekla
když jsi předevčírem utekla.
když jsem si zvykl na Tebe.
Všechny cesty vedou do pekla
když jsi předevčírem utekla.
★★★★★
1,8 · 4×
Chci zas cítít tvé rty
chci zas cítit tvé teplo
chci zas cítit tvé slzy
chci zas cítit tvé vlasy
chci zas cítit tvou vůni těla,
prosím vrať se mi spátky.
chci zas cítit tvé teplo
chci zas cítit tvé slzy
chci zas cítit tvé vlasy
chci zas cítit tvou vůni těla,
prosím vrať se mi spátky.
★★★★★
4,0 · 1×
LENKA PAVELKOVÁ
Proklínám každou minutu, co jsem ti věnovala
proklínám rok, kdy jsem tě milovala.
Myslela jsem, že ty mě též
ksakru... proč jsem nepoznala že mi lžeš?
proklínám rok, kdy jsem tě milovala.
Myslela jsem, že ty mě též
ksakru... proč jsem nepoznala že mi lžeš?
★★★★★
5,0 · 3×
Už nepíšeš mi "Mám Tě rád",
z lásky krásné zbyl jen prach,
vítr do něj lehce dých,
s ním odfoukl i můj smích,
teď už jenom vzpomínám
jak jsi říkal "Mám Tě rád".
z lásky krásné zbyl jen prach,
vítr do něj lehce dých,
s ním odfoukl i můj smích,
teď už jenom vzpomínám
jak jsi říkal "Mám Tě rád".
★★★★★
5,3 · 3×
Až ti jednou z rána přijdu říct měj se fajn a víc už nic
až ti slzy v očích budou stát, tak teprv poznáš co je milovat..
až ti slzy v očích budou stát, tak teprv poznáš co je milovat..
★★★★★
5,0 · 1×
Zapomenout na tebe musím,
i když mi to vůbec nejde,
samou láskou k tobě už se dusím,
co sejde z očí.. z mysli sejde.
Moje láska je tu pro tebe zbytečná,
prostě už to tak cítím,,
pro mě je tohle stanice konečná
a ke hvězdám pryč letím.
i když mi to vůbec nejde,
samou láskou k tobě už se dusím,
co sejde z očí.. z mysli sejde.
Moje láska je tu pro tebe zbytečná,
prostě už to tak cítím,,
pro mě je tohle stanice konečná
a ke hvězdám pryč letím.
★★★★★
5,0 · 1×
Kolikrát jsem slyšela větu "mám tě rád"
věřila jsem jí...
teď si však říkám,
ak sladce si umí lidi lhát...
věřila jsem jí...
teď si však říkám,
ak sladce si umí lidi lhát...
★★★★★
zatím nehodnoceno
Jsi dávno pryč..zůstala jsem sama
sama v tahu jak piková dáma.
Hořké loučení bylo s tebou
vždyt viděls, jak se mi do očí slzy derou..
Tys přesto šel dál
mě ses kvůli ní vzdal..
sama v tahu jak piková dáma.
Hořké loučení bylo s tebou
vždyt viděls, jak se mi do očí slzy derou..
Tys přesto šel dál
mě ses kvůli ní vzdal..
★★★★★
5,0 · 1×
Tak moc bych chtěla být jen tvá, tak moc jak hvězdy jediná. Tvý rty jsou rudé, horké, toužící, mé srdce malé po velké lásce plačící. Na černém nebi jedna hvězda zářící, já zkouším pod tou hvězdou žít, proč jen mé srdce zklamané má v srdci je tvůj obraz mít. Zkus na sebe se podívat, zkus představit se lásce. Vidíš tu hvězdu pod tebou? To jsem já a ty jsi její vládce!
★★★★★
5,0 · 3×
Mlhavé ráno dnešního dne halí můj smutek, stojím tu sama s duší tak prázdnou a srdcem co krvácí. Přivírám oči a skrze slané slzy se dívám jak jiné šeptáš, co šeptával si mně. Opouštíš mě. Ani dnes, ani zítra... ba ani za sto let nebudu milovat. Proč? Mé srdce pláče zahalené v mlhavé ráno.
★★★★★
5,0 · 1×
Jseš moje kapka vody v poušti
jsi hřích co, se neodpouští
jsi můj pán, co moje tělo svojí mízou hostí,
však jednou bude dosytosti
jseš moje iluze vzácná
kterou první vítr odvěje
mě zbude vzpomínka krásná
rána v srdci, samota a marná naděje.
jsi hřích co, se neodpouští
jsi můj pán, co moje tělo svojí mízou hostí,
však jednou bude dosytosti
jseš moje iluze vzácná
kterou první vítr odvěje
mě zbude vzpomínka krásná
rána v srdci, samota a marná naděje.
★★★★★
3,3 · 4×
Láska hřeje. Láska bolí, nechceš-li milovat, odejdi.Láska pravá je jen opětovaná, když neumíš ten cit ze sebe dostat, měl bys s herectvím přestat a odejít a nechat ji jiným, kteří lásku umí dát.
★★★★★
2,0 · 2×