Z lásky ... stýská se mi
Přání v kategorii „Z lásky ... stýská se mi".
Chybíš mi....když ráno svítá.
Chybíš mi....když v poledne slunce pekelně pálí.
Chybíš mi....když soumrak se snáší nad městem.
Chybíš mi....když na černé obloze hvězdy září.
Víš...prostě..CHYBÍŠ MI.
POŘÁD.
Chybíš mi....když v poledne slunce pekelně pálí.
Chybíš mi....když soumrak se snáší nad městem.
Chybíš mi....když na černé obloze hvězdy září.
Víš...prostě..CHYBÍŠ MI.
POŘÁD.
★★★★★
4,0 · 2×
Rainna
Miláčku, broučku můj, ani nevíš, jak moc moje srdíčko po Tobě touží. Přála bych si být vedle Tebe a držet Tě v náručí a líbat Tě! Chybíš mi čím dál víc, těším se na chvíli, až Tě znovu spatřím a obejmu. Zlatíčko moje, moc Tě miluji!!!
★★★★★
4,5 · 6×
Jsi sluncem života mého a strážcem jediným,
nestojím o nikoho jiného, chci můj život propojit s tvým.
Asi sám osud mi Tě přičaroval, jsem vděčná za ten den, smysl života jsi mi dal, jsi snad už o tom přesvědčen.
Chtěla bych líbat ústa tvá, hladit Tě něžně po tváři, navždy jen Tobě patřím, lásko má, vzpomínkou na Tebe se hned rozzářím.
Miláčku, broučku můj, MILUJI TĚ celým svým srdcem. TVOJE BERUŠKA.
nestojím o nikoho jiného, chci můj život propojit s tvým.
Asi sám osud mi Tě přičaroval, jsem vděčná za ten den, smysl života jsi mi dal, jsi snad už o tom přesvědčen.
Chtěla bych líbat ústa tvá, hladit Tě něžně po tváři, navždy jen Tobě patřím, lásko má, vzpomínkou na Tebe se hned rozzářím.
Miláčku, broučku můj, MILUJI TĚ celým svým srdcem. TVOJE BERUŠKA.
★★★★★
3,9 · 7×
I když jsi tam a já tady, i když nejsme dohromady,
ve svém srdci mám Tě stále, myslím na Tě neustále.
ve svém srdci mám Tě stále, myslím na Tě neustále.
★★★★★
2,8 · 6×
„Všichni jsme andělé pouze s jedním křídlem …a můžeme létat jen tehdy, objímáme-li jeden druhého..“
★★★★★
4,0 · 2×
Miláčku, jsi tak daleko a mé srdce po Tobě stůně jako malé slůně. Tolik mi chybíš a já sama usínám a na Tebe vzpomínám. Chci Tě mít u sebe, miluji jen Tebe, lásko má jediná.
★★★★★
4,0 · 5×
Donett
Sluníčko zapadá a mě tak napadá,
že mi chybí Tvoje rty.
Sluníčko zapadlo a mě tak napadlo,
že mi chybíš jenom ty!!!!
že mi chybí Tvoje rty.
Sluníčko zapadlo a mě tak napadlo,
že mi chybíš jenom ty!!!!
★★★★★
2,0 · 4×
Verdula
Miláčku, cítim každý Tvůj dotyk a Tvé polibky mne hřejí na místech, kde se mne Tvé jemné rty dotkly. Zavřu oči a jsi tu se mnou. TOUŽÍM BÝT S TEBOU, LÁSKO!!!
★★★★★
2,3 · 3×
Stýská se mi, je mi smutno, chci jen s Tebou být.
Jsi mé všecko, mám Tě ráda, pro Tebe chci žít.
Jsi mé všecko, mám Tě ráda, pro Tebe chci žít.
★★★★★
4,5 · 4×
U stolu sedím, do tmy hledím,
na Tebe vzpomínám a lásku zaklínám.
Líbam Tě, miláčku, doprostřed čumáčku,
na obě očička, Tvá milující kočička.
na Tebe vzpomínám a lásku zaklínám.
Líbam Tě, miláčku, doprostřed čumáčku,
na obě očička, Tvá milující kočička.
★★★★★
4,0 · 2×
Tak těžké je ležet sám a jen na tebe vzpomínat.
Ani měsíc, hvězdy a snad ani sám Bůh nezná lék,
jak ulehčit mi můj žal, že nemůžes být zde.
A tak, prosím, věř mi,že chci být stebou co nejvíc a hladit tě po tvé tváři řikajíc "Miluji tě":)(:
Ani měsíc, hvězdy a snad ani sám Bůh nezná lék,
jak ulehčit mi můj žal, že nemůžes být zde.
A tak, prosím, věř mi,že chci být stebou co nejvíc a hladit tě po tvé tváři řikajíc "Miluji tě":)(:
★★★★★
4,0 · 4×
Jsi můj život,
jsi můj sen.
Jsi moje všechno,
chci být s tebou jen.
Jsi moje hvězdička,
třpytivá jako perlička.
Po tváři mi stéká slzička,
chybí mi tvá očička...
jsi můj sen.
Jsi moje všechno,
chci být s tebou jen.
Jsi moje hvězdička,
třpytivá jako perlička.
Po tváři mi stéká slzička,
chybí mi tvá očička...
★★★★★
4,3 · 6×
Moc mi chybíš,lásko. Jak včelce nektar, jak kytce slunce, jak zvěři zeleň, jak psovi kost. Jsi prostě k sežrání. Haf,haf.....
★★★★★
2,7 · 3×
7.Klaun
Proč nám osud nepřeje, proč nás osud trápí. Jsi krásná jako den, já smutný jako noc. Až tehdy, kdy bude noc a den jeden celek, tak až potom budeme navždy spolu. Šťastní a rádi, že nás už nic a nikdo nerozdělí. Stýská se mi po té chvíli, lásko....
★★★★★
4,3 · 3×
7.Klaun
Jsi pro mě celý svět, jsi pro mě jediný květ. Jsi mé slunko na obloze, věř, že miluji Tě tuze. Cítím Tě všude, v hlavě, v srdci... stýská se mi strašně a bolí to v srdci. Přeji si být už s Tebou, každý den, každou noc... protože Tě miluji a stýská se mi MOC!
★★★★★
4,5 · 8×
S Tebou usínám, s Tebou vstávám.
S tebou zhasínám a ráno kávu si dávám.
Moje mysl Tě stále doprovází.
Jen dotek Tvé ruky mi nesmírně schází.
S tebou zhasínám a ráno kávu si dávám.
Moje mysl Tě stále doprovází.
Jen dotek Tvé ruky mi nesmírně schází.
★★★★★
2,5 · 6×
Nickus
Stýská se mi, je mi smutno, chci jen s Tebou být!!!
Jsi mé všechno, mám Tě ráda, pro Tebe chci žít!!!
Jsi mé všechno, mám Tě ráda, pro Tebe chci žít!!!
★★★★★
1,5 · 2×
Vždy když přijde temná noc,
Chybíš mi tu moc a moc.
Chybí mi polibky,
Chybíš mi ty,
Bojím se samoty,
Chci tvoje rty.
Laskat tě, líbat vášnivě,
Tuhle mou představu, vnímám tak moc živě…
Ležíš tu vedle mě,
Laskáš mě na zádech,
Jsme tady po tmě,
A mě tají se z toho dech…
Vzrušením téměř nedýchám,
Touhou po tobě se zalykám,
Při tom vychutnávám každý dotek tvůj,
Než přijde den a skončí sen můj…
Chybíš mi tu moc a moc.
Chybí mi polibky,
Chybíš mi ty,
Bojím se samoty,
Chci tvoje rty.
Laskat tě, líbat vášnivě,
Tuhle mou představu, vnímám tak moc živě…
Ležíš tu vedle mě,
Laskáš mě na zádech,
Jsme tady po tmě,
A mě tají se z toho dech…
Vzrušením téměř nedýchám,
Touhou po tobě se zalykám,
Při tom vychutnávám každý dotek tvůj,
Než přijde den a skončí sen můj…
★★★★★
4,3 · 3×
Ty moje nejmilejší srdíčko,
Mě se stýská víc než maličko.
Chtěla bych tě hladit, líbat, objímat,
Jazykem o ouška se zajímat.
Rukama o kůži, svaly na bříšku,
Nebo jen spokojeně vrnět s tebou v pelíšku…
Mě se stýská víc než maličko.
Chtěla bych tě hladit, líbat, objímat,
Jazykem o ouška se zajímat.
Rukama o kůži, svaly na bříšku,
Nebo jen spokojeně vrnět s tebou v pelíšku…
★★★★★
4,7 · 3×
Všude je ticho a já mám strach. Je to veliký strach, který se nedá překonat. Mám strach, že už nikdy neuslyším Tvůj hlas a neuvidím Tvůj obličej. Strach, který je tichý a přesto řve a drásá ve mě každý nerv. Řve a křičí a děsí mě všude, všude, kde nejsi Ty, kde jsem jen já, strach a ticho.
★★★★★
1,3 · 4×
Kdo mi chybí - to jsi ty a jen ty, lásko má, víš, jak jsou sladké moje rty. Stýská se mi po Tobě...
★★★★★
1,5 · 2×
Miluju Tě moc a moc,
chybíš mi tu každou noc.
Každou noc i každý den,
chci Tvé srdce jen.
Jen pro sebe ho míti
a nikomu jinému nepůjčiti...
...stýská se mi
chybíš mi tu každou noc.
Každou noc i každý den,
chci Tvé srdce jen.
Jen pro sebe ho míti
a nikomu jinému nepůjčiti...
...stýská se mi
★★★★★
5,0 · 6×
Posílám polibek, radost a něhu,
pro krásný den po vločkách sněhu.
Ať sluníčko paprskem dotkne se srdíčka,
do ouška zašeptá moje dvě slovíčka:
Chybíš mi!
pro krásný den po vločkách sněhu.
Ať sluníčko paprskem dotkne se srdíčka,
do ouška zašeptá moje dvě slovíčka:
Chybíš mi!
★★★★★
4,6 · 13×
Veronika :-)
Když zavřu očička,
objeví se Tvá krásná tvářička,
ta, co mi tolik chybí ...
Myslím na Tebe a přeji si tě znovu potkat
a říct Ti, na co pořád myslím,
jak moc mi chybíš a co pro mě znamenáš ...
Prosím, ať se potkáme co nejdřív ...
Děkuji. Jedna nešťastná dušička.
objeví se Tvá krásná tvářička,
ta, co mi tolik chybí ...
Myslím na Tebe a přeji si tě znovu potkat
a říct Ti, na co pořád myslím,
jak moc mi chybíš a co pro mě znamenáš ...
Prosím, ať se potkáme co nejdřív ...
Děkuji. Jedna nešťastná dušička.
★★★★★
2,2 · 6×
Myslívám na Tě po ránu
i večer, než jdu spát,
pak přijdeš, touho prázdných dnů,
a začneš se mi zdát!
Zdáš se mi krásně,ale pak,
když před dnem prchne noc,
zbyde mi jen můj zvlhlý zrak
a rozplynulý sen...
Kde se jen touláš, Lásko má,
což smíš se mi jen zdát?
Měsíc již znaven usíná,
já šeptám : "Mám Tě rád..."
i večer, než jdu spát,
pak přijdeš, touho prázdných dnů,
a začneš se mi zdát!
Zdáš se mi krásně,ale pak,
když před dnem prchne noc,
zbyde mi jen můj zvlhlý zrak
a rozplynulý sen...
Kde se jen touláš, Lásko má,
což smíš se mi jen zdát?
Měsíc již znaven usíná,
já šeptám : "Mám Tě rád..."
★★★★★
5,0 · 6×
Je mi smutno a jsem tu sám a jen na Tebe, lásko má, neustále myslívám. Chybíš mi...
★★★★★
2,7 · 3×
Ahojky sluníčko, jak se dnes máš?
Já špatně: Schází mi jeden miloučký andílek, který mi dává radost a lásku. Je krásný, miluje mě a je opravdu miloučký. Znamená pro mne velmi mnoho a já ho za to všechno z celého svého srdce strašně miluji. Tak moc, jako on miluje mě. A ten andílek jsi TY!
Já špatně: Schází mi jeden miloučký andílek, který mi dává radost a lásku. Je krásný, miluje mě a je opravdu miloučký. Znamená pro mne velmi mnoho a já ho za to všechno z celého svého srdce strašně miluji. Tak moc, jako on miluje mě. A ten andílek jsi TY!
★★★★★
4,0 · 1×
Blíží se dny, kdy budeme každý sám,
chci abys věděl, že budu o Tvém polibku snít.
Budu sám usínat a sám se probouzet.
Prosím Tě o to, aby ses alespoň jednou v tyto dny zastavil,
na nebe se podíval a mou tvář si ve slunci představil.
Já budu snít každou vteřinu a Tvou tvář si vždy v mysli vybavím,
protože Tě moc miluji a vidina návratu
mé opuštěné srdce zotaví.
chci abys věděl, že budu o Tvém polibku snít.
Budu sám usínat a sám se probouzet.
Prosím Tě o to, aby ses alespoň jednou v tyto dny zastavil,
na nebe se podíval a mou tvář si ve slunci představil.
Já budu snít každou vteřinu a Tvou tvář si vždy v mysli vybavím,
protože Tě moc miluji a vidina návratu
mé opuštěné srdce zotaví.
★★★★★
4,0 · 2×
Martin P.
Ahoj krásko,
stýská se mi po tvých rtech,
na krk malý polibek,
ňadra polaskat a zahřát,
snad si zítra už budem spolu hrát.
stýská se mi po tvých rtech,
na krk malý polibek,
ňadra polaskat a zahřát,
snad si zítra už budem spolu hrát.
★★★★★
3,0 · 1×
Jsi pro mě celý svět, jsi pro mě jediný květ.Jsi mé slunko na obloze, věř,že miluji Tě tuze. Cítím Tě všude, v hlavě, v srdci... stýská se mi strašně a bolí to v srdci. Přeji si být už s Tebou, každý den, každou noc...protože Tě miluji a stýská se mi MOC!
★★★★★
5,0 · 3×
Jak vlna za vlnou v dáli se ztrácí,
vzpomínka na Tebe stále se vrací.
vzpomínka na Tebe stále se vrací.
★★★★★
4,3 · 4×
proal
Každý den když ulehám, tak usnu lehce.
Usnu lehce jen proto, že vedle sebe Tebe mám.
Jsou dny, kdy očka nezamhouřím a život si promítám,
tyto noci jsou bezesné a já se v nich ztrácím
a to proto, že ležím sám.
Vím, že někdy musíš pryč a já to chápu
ovšem ať není to často, o to Tě prosím......
Víš, já pak nespím a nocí tápu
Usnu lehce jen proto, že vedle sebe Tebe mám.
Jsou dny, kdy očka nezamhouřím a život si promítám,
tyto noci jsou bezesné a já se v nich ztrácím
a to proto, že ležím sám.
Vím, že někdy musíš pryč a já to chápu
ovšem ať není to často, o to Tě prosím......
Víš, já pak nespím a nocí tápu
★★★★★
4,0 · 2×
Jsi paprsek sluníčka co mě všude hladí,
pohádkový princ co mě v noci svádí,
nejkrásnější hvězdička co mi ve snech září,
kousek mého srdíčka, co mi pořád schází!
pohádkový princ co mě v noci svádí,
nejkrásnější hvězdička co mi ve snech září,
kousek mého srdíčka, co mi pořád schází!
★★★★★
4,8 · 4×
Chybíš mi a nemáš ponětí,
chybí mi polibky, Tvé něžné objetí.
Duše jsou spojené a Tvé rty vzdálené.
chybí mi polibky, Tvé něžné objetí.
Duše jsou spojené a Tvé rty vzdálené.
★★★★★
2,4 · 5×
Smutno bez tebe je mi,
bolest u srdíčka mám,
miluji tě velmi,
k tobě přitulit se chci!
Brání mi jen vzdálenost,
ale já si vyberu vše!
MILUJI TĚ!!!
bolest u srdíčka mám,
miluji tě velmi,
k tobě přitulit se chci!
Brání mi jen vzdálenost,
ale já si vyberu vše!
MILUJI TĚ!!!
★★★★★
5,0 · 17×
Mike DJ
Co z toho, že tě mám,
Když tu nejsi se mnou,
Když sama teď hajám,
A ne ve dvou.
Je mi smutno, stýská se mi,
Schází mi polibek, pohlazení.
Chybí mi objetí, chybíš mi ty,
Zbyl mi jen dotek samoty…
Když tu nejsi se mnou,
Když sama teď hajám,
A ne ve dvou.
Je mi smutno, stýská se mi,
Schází mi polibek, pohlazení.
Chybí mi objetí, chybíš mi ty,
Zbyl mi jen dotek samoty…
★★★★★
5,0 · 4×
Zavírám oči a myslím na tebe. V tom cítím tvou přítomnost, jak stojíš vedle mne. Slyším jak šeptáš mi do ucha, cítím jak mi zajíždíš prsty do vlasů. Pak otvírám oči a ty tu nejsi,
Chybíš mi lásko!
Chybíš mi lásko!
★★★★★
5,0 · 2×
Dabel andelovi
Blíží se zas chvíle našeho setkání,
po dlouhém odloučení jenž smutek vneslo do mé tváře,
ta spalující touha, která nás zachrání
až položíme hlavy na polštáře.
Zas pocítím tu horkost, vůni, jemnost Tvojí kůže,
zapomenu na přítomnost a ty budeš moje krásná růže.
V očích zas budou plát ty šibalské plamínky
a zase mi odejdeš a zbydou jen vzpomínky.
Na tahle setkání těším se zas a znova,
těžko je vyjádřit, když nestačí mi slova ...
po dlouhém odloučení jenž smutek vneslo do mé tváře,
ta spalující touha, která nás zachrání
až položíme hlavy na polštáře.
Zas pocítím tu horkost, vůni, jemnost Tvojí kůže,
zapomenu na přítomnost a ty budeš moje krásná růže.
V očích zas budou plát ty šibalské plamínky
a zase mi odejdeš a zbydou jen vzpomínky.
Na tahle setkání těším se zas a znova,
těžko je vyjádřit, když nestačí mi slova ...
★★★★★
4,9 · 7×
Mé oči se budou smát,
až podívají se do těch Tvých.
Moje srdce bude hřát,
až uslyší bít to Tvoje.
A moje dlaně budou šťasné,
až budou držet ruce Tvé.
až podívají se do těch Tvých.
Moje srdce bude hřát,
až uslyší bít to Tvoje.
A moje dlaně budou šťasné,
až budou držet ruce Tvé.
★★★★★
4,5 · 2×
Rš
Tak jako řádky bez písmen,
tak jako zatoulaný sen,
tak jako touha zlomená,
tak jako láska bez jména,
tak jako mraky bez nebe,
tak se cítím já bez Tebe...
tak jako zatoulaný sen,
tak jako touha zlomená,
tak jako láska bez jména,
tak jako mraky bez nebe,
tak se cítím já bez Tebe...
★★★★★
4,8 · 9×
Radka V.
Jsi sluníčko, co mě všude hladí, pohádkový sen, co mě v noci svádí. Nejkrásnější hvězdička, co mi ve snech září. Kousek mého štěstíčka, co mi teď moc schází.
★★★★★
4,9 · 14×
Chybíš mi víc než chybí princezna svému princi, víc než chybí zpěv ptáků korunám stromů, víc než chybí voda vyschlému říčnímu korytu, víc než chybí meč a zbroj udatnému rytíři, víc než chybí střevíček pohádkové Popelce, víc než chybí bohu lásky jeho šíp. Chybíš mi víc, než kdokoli jiný na tomto světě!
★★★★★
5,0 · 5×
CHybíš mi: CHY jako chyba,že jsme rozděleni, B jako bolest, stesk a utrpení, I jako intuice, že se snad shledáme, S coby štestí, které my nemáme. MI jako milovat, každý má právo a já tě miluju víc, než je zdrávo.
★★★★★
5,0 · 7×
Když chodím městem, nevidím už domy.
Když chodím lesem, nevidím už stromy.
Když podívám se nahoru, nevidím už nebe.
Ať dělám cokoliv, stále vidím tebe!!!
Když chodím lesem, nevidím už stromy.
Když podívám se nahoru, nevidím už nebe.
Ať dělám cokoliv, stále vidím tebe!!!
★★★★★
4,9 · 8×
Lucka pro Patrika
Už denní světlo přehouplo se ve tmu,
já se těším, až ti řeknu.
Že chybíš mi čím dál víc,
já proti tomu nezmůžu nic...
já se těším, až ti řeknu.
Že chybíš mi čím dál víc,
já proti tomu nezmůžu nic...
★★★★★
2,3 · 3×
Chci cítit Tvé tělo u sebe,
ráno probudit se vedle Tebe.
Chci se Tě dotýkat,
po celém těle Tě líbat.
Chci konečně vidět Tvoje krásné oči,
dívat se do nich tak dloho, dokud život neskončí.
Dávno darovala sem Ti své srdce.....lásko, prosím, vrať se mi, moc se mi stýská...
ráno probudit se vedle Tebe.
Chci se Tě dotýkat,
po celém těle Tě líbat.
Chci konečně vidět Tvoje krásné oči,
dívat se do nich tak dloho, dokud život neskončí.
Dávno darovala sem Ti své srdce.....lásko, prosím, vrať se mi, moc se mi stýská...
★★★★★
5,0 · 1×
Kamila pro Aleška
Polibek a pohlazení si alespoň přeji.
Náročný snad nejsem, jen moc stýská se mi.
Po tak krásné ženě jako jsi ty.
Náročný snad nejsem, jen moc stýská se mi.
Po tak krásné ženě jako jsi ty.
★★★★★
4,7 · 9×
Mike DJ